ust-banner-hekimler-icin-lab-rehberi

Rehberi Cilt halinde aşağıdaki kapak resimlerine tıklayarak pdf formatında indirebilirsiniz (174 MB). Ayrıca soldaki sütunda bulunan "Hekimler İçin" başlığı altındaki konu başlıklarına ve alfabetik dizine giderek istediğiniz dokümanı bağımsız pdf dosyası halinde indirebilirsiniz.

 

hekimler-icin-saha-rehberi-kapagi

 

© T.C. Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu,

Mikrobiyoloji Referans Laboratuvarları Daire Başkanlığı

"Bulaşıcı Hastalıkların Araştırılmasında Sahada Çalışan Hekimler için Laboratuvar Rehberi"

Bu Belgenin her türlü yayın hakkı Mikrobiyoloji Referans Laboratuvarları Daire Başkanlığı'na aittir. Başkanlığın yazılı izni olmadan bu belgenin bir kısmı veya tamamı serbestçe alıntılanabilir, çoğaltılabilir; ancak, ticari amaçla kazanç elde etmek veya satmak için kullanılamaz.

Bu Belgede ifade edilen görüşlerin sorumluluğu sadece yazarlara/katkıda bulunanlara aittir. Belirli firmaların veya üreticilerin ürünlerinden söz ediliyor ise, bu husus, Başkanlığın bunları o bahiste adı geçmeyen benzer nitelikteki diğerlerine tercih ettiği, kullanımını tavsiye ettiği veya onayladığı anlamında yorumlanamaz.

ISBN: 

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, Sağlık Bakanlığı Yayın No: ……

Yayın tarihi: 15.04.2014

Baskı sayısı: 1000

Basım yeri: Ankara

Basım yılı: 2014

Baskı: Aydoğdu Ofset Matbaacılık Ambalaj San ve Tic Ltd Şti

 

 

ÖNEMLİ NOT

Bu Rehber (Bulaşıcı Hastalıkların Araştırılmasında Sahada Çalışan Hekimler için Laboratuvar Rehberi) Çalışma Grupları tarafından hazırlanmış ve ön düzeltmeleri yapılarak yayına hazırlanmış bir TASLAK dokümandır. Hem basılı materyal olarak hem de bu web sitesi yoluyla bu Rehber, ilgili Uzmanlık derneklerinin, Meslek örgütlerinin ve sahadaki kullanıcıların görüşlerine de açılmış bulunmaktadır. Düzeltme ve değişiklik önerilerinizi veya diğer katkılarınızı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazarak iletebilirsiniz. Alınacak geri bildirimlere göre dokümana son şeklinin verilmesi ve 2014 yılı sonu itibariyle onaylanmış "Hekimler için Laboratuvar Rehberi" olarak yayınlanması hedeflenmektedir.

Rehber 3 yılda bir güncellenecektir.