Sayın Meslektaşımız,

 

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı'nın yürüttüğü "Bulaşıcı Hastalıkların Sürveyansı ve Kontrolü Projesi (TR0802.16)" kapsamında "Ulusal Mikrobiyoloji Standartları Çalışma Grupları"nca oluşturulan "Ulusal Mikrobiyoloji Standartları" sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda son şeklini alacaktır.
İlgili dokümanların değerlendirilmesi amacıyla bir "Geri Bildirim Rapor Formu" oluşturulmuştur. Dokümanlara ilişkin görüş ve önerilerinizi aşağıda yer alan ve/veya aynı zamanda web sayfasından (mikrobiyoloji.thsk.saglik.gov.tr) da indirebileceğiniz "Geri Bildirim Rapor Formu"nu kullanarak yapmanız, bu formu en geç 31.05.2015 tarihine kadar posta veya e-posta ile aşağıda belirtilen iletişim adreslerine iletmeniz beklenmektedir. E-posta ile göndereceğiniz geri bildirim rapor formunu; dokumaninadi_geribildirim_degerlendireninadsoyadbasharfi_31052015 (değişiklik yaptığınız tarih ne ise) şeklinde kaydederek göndermeniz olası karışıklıkların önlenmesi açısından önemlidir.

 

Alınan geri bildirimler sonrasında dokümanlara son şeklinin verilmesi ve 15.06.2015 itibariyle onaylanmış "Ulusal Mikrobiyoloji Standartları" olarak yayınlanması hedeflenmektedir.

 

Katkı ve destekleriniz için teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dileriz.

 

GERİ BİLDİRİM FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

İletişim Adresi:
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı
Mikrobiyoloji Referans Laboratuvarları Daire Başkanlığı
E blok, 2.kat, 06100, Sıhhiye, Ankara
Tel no: 0312 5655362
e-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.