19 Tem 2018 Perşembe

ust-banner-lgr

 

Rehberi aşağıdaki kapak resmine tıklayarak pdf formatında indirebilirsiniz. Ayrıca sol sütundaki konu başlıklarına girerek istediğiniz bölümü bağımsız pdf dosyası halinde ve her bölüme ait ekleri Word (.doc) olarak indirebilirsiniz. Herhangi bir dokümanın içindeki tek bir sayfayı veya belli bir sayfa aralığını yazdırma konusunda yardım almak için tıklayınız.

lab-guv-kapak

© T.C. Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu,
Mikrobiyoloji Referans Laboratuvarları Daire Başkanlığı "Ulusal Mikrobiyoloji Standartları, Laboratuvar Güvenliği Rehberi"
Bu doküman; Avrupa Birliği tarafından finanse edilen, Dünya Sağlık Örgütü tarafından yürütülen "Bulaşıcı Hastalıkların Sürveyansı ve Kontrolü Projesi (TR0802.16)" kapsamında bastırılmıştır. Sözleşme makamı, Merkezi Finans ve İhaleler Birimi’dir. T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, bu Projenin yararlanıcısı olup dokümanın hazırlanmasına liderlik etmiştir ve dokümanın tüm hakları T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu’na aittir. Kaynak gösterilmeksizin alıntı yapılamaz. Kısmen dahi olsa çoğaltılamaz ve yayımlanamaz. Alıntı yapıldığında kaynak gösterimi "Ulusal Mikrobiyoloji Standartları, Laboratuvar Güvenliği Rehberi" Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, Sağlık Bakanlığı Yayın No: 937, Ankara, 2014" şeklinde olmalıdır. Ücretsizdir. Parayla satılamaz. Dokümanın içeriği hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
ISBN: 978-975-590-487-0
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, Sağlık Bakanlığı Yayın No: 937
Yayın tarihi: 15.04.2014
Baskı sayısı: 1000
Basım yeri: Ankara
Basım yılı: 2014
Baskı: Aydoğdu Ofset Matbaacılık Ambalaj San ve Tic Ltd Şti